I-CARE  
  GALERIE  
  SALONNÍ PÉČE  
  NOVINKY SOTHYS  
  AKTUALITY  
  KONTAKT  


     
Novinky Sothys

Omlazující ošetření s šafránem, jerlínem a peptidy


Sekret de Sothys – když promluví luxusRegenerační program pro Vaši pleť – Kapitál krásyBX Korektor VrásekSérum mládí pro dokonalé kontury obličeje

Nový hydratační program HYDRA3HA™ s 3násobnou kyselinou hyaluronovou
Značka Sothys Paris znovu zúročila 40 let svých zkušeností na téma hydratace. Inspirována nejnovějšími objevy Pokrokového výzkumu Sothys - týkajících se exkluzivní aktivní látky výtažku Boletus 1055 - inovovala svůj hydratační program, jehož srdcem je nyní 3násobná kyselina hyaluronová. Absolutní hydratace Vaší pleti je zaručena vysoce účinnou nízkomolekulární a vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou, extraktem z hřibu Boletus a epidermálními kmenovými buňkami. Pleť je hydratovaná, vyhlazená a působí mladším dojmem. Objevte profesionální obličejové ošetření a výrobky domácí péče s prokázanou účinností v rámci nové řady Hydra3Ha. Dobře hydratovaná pleť vypadá viditelně mladší a čelí lépe zkouškám času!

Pečující produkty
Výběr ze dvou textur pro okamžitou hydrataci pleti a její ochranu den po dni:
  • krém: Pro normální až suchou pleť.
  • gel-krém: Pro normální až smíšenou pleť.ŘEŠENÍ PRO REGENERACI POKOŽKY - RECOVER RX
V dnešní době narůstá mezi ženami poptávka po výrobku, který má okamžitý účinek a po jehož aplikaci bude pokožka vypadat mladší.
Hypoalergenní gel RECOUVER RX je speciálně formulován tak, aby podporoval regeneraci pokožky nejen pro omlazení, ale je také vhodný pro pleť, která je oslabená dermo-estetickými procedurami.
RECOUVER RX podporuje proces epidermální rekonstrukce a zajistí pleti vysoce kvalitní obnovu zcela přirozeně. Zlepšuje a urychluje hojení jizev (např. po akné).Dodává oslabené pleti pocit pohodlí, komfortu a zklidňuje podrážděnou pokožku. Je vhodný pro všechny typy pleti s příznaky zvýšené citlivosti.
AKTIVNÍ SLOŽKY 3% GLYCO-REPAIR ™ - Vodnatý rostlinný výtažek získaný ze semínek stromu rohovníku bohatý na oligogalaktomannany. Tento vysoce účinný rostlinný výtažek je dobře známý pro svou schopnost regulovat syntézu mediátorů dermální a epidermální obnovy přirozeně zapojených do procesu regenerace kůže. Účinná látka bohatá na oligogalaktomannany, která urychluje hojení kůže oslabené agresivními faktory a přispívá k přirozené regeneraci pokožky.
HYDRATAČNÍ KOMPLEX - Kyselina hyaluronová, derivát urey, výtažek okurky, glycerin. Tento hydratační komplex je složen z kyseliny hyaluronové, která se chová jako zásobárna vody na povrchu pokožky a hydratačních účinných látek (derivát urey, glycerin, výtažek okurky), které jsou známé pro svou schopnost udržet optimální hydrataci.
ZKLIDŇUJÍCÍ KOMPLEX - Allantoin, D-panthenol. Účinné látky známé pro své zvláčňující vlastnosti.
Nová řada pro citlivou pleť
Nová řada pro citlivou pleť se Spa™ termální vodou, ulehčí život všem, kteří mají citlivou pleť. Čistá aktivní voda s nízkým obsahem minerálů a pH podobným pH lidské pleti, uvede přecitlivělou pleť nebo pleť s dočasně zvýšenou citlivostí znovu do rovnováhy.
Bez parfemace a hypoalergenní, nová řada Spa™ termální vodou Marie- Henriette, pocházející z chráněné oblasti belgických Arden, byla speciálně vyvinuta, aby poskytla citlivé pleti taková složení výrobků, která v co největší míře respektují její přirozeně křehkou strukturu. Velmi pečlivý výběr všech aktivních účinných látek v kombinaci se Spa™ termální vodou zajistí řešení, která vyhovují těm nejnáročnějším potřebám citlivé pleti.

Nový koncept dekorativní kosmetiky
Seznamte se s luxusním a elegantním pařížským stylem nového konceptu dekorativní kosmetiky SOTHYS Paris.
6 nových výrobků sluneční řady CELLIGENT
Protože pobyt na slunci není bez rizika, vyvinula značka Sothys pro zdroj mládí Vaší pleti novou řadu sluneční péče. Chrání pokožku a posiluje její přirozenou ochranu proti slunečnímu záření, které způsobuje předčasné stárnutí kůže. 6 přípravků sluneční řady s texturami, které potěší Vaše smysly, a květinovo-vanilkovou vůní Vám poskytne radost z opalování a zároveň ochranu pokožky, abyste ze slunce měli pouze potěšení a nádherné opálení po celé léto.


Nová energizující péče o pleť s výtažkem ze sibiřského ženšenuKatalog sibiřský ženšen
SIBIŘSKÝ ŽENŠEN- KOŘEN MLÁDÍ. Rostlina se zázračnou aktivní látkou roste v chladných a dalekých krajích Sibiře. Její schopnost přizpůsobit se specifickým potřebám každé ženy jí dává moc, kterou do dnešních dnů znala jen hrstka vyvolených. Vedena zakladatelem, panem Bernardem Masem, značka Sothys konečně odhalila tento skvost z daleké země a učinila ho hlavní ingrediencí nového intenzivního pleťového ošetření jako zdroje mimořádné schopnosti optimalizovat energetické rezervy pleti. Sibiřský ženšen rozzáří pleť přívalem světla a odhalí její mladistvý vzhled jako nikdy předtím.

Nové denní a noční krémy pro dodání energie pleti lze také kombinovat s ostatní vyrovnávající péčí pro vzájemně se doplňující účinky a optimální výsledky.

Nový program
Oční péče s vysokou ochranou pro viditelně mladší vzhled Vašich očíSrdcem tohoto programu je oční komplex, který byl speciálně vyvinutý Pokrokovým výzkumem Sothys, aby chránil oční okolí, omezil tvorbu vrásek, tmavých kruhů a otoků. Skládá se z exkluzivních Sothys výtažků lnu druhé generace a extraktu horských květin pocházejících z rostlinných kmenových buněk. Vysoce ochranný oční komplex je výsledkem nejnovějších vědeckých a kosmetických trendů. Glykobiologie zdůrazňuje úlohu cukrů, které napomáhají lepší ochraně, regeneraci a celkovému fungování pleti. Nový program oční péče Sothys nabízí inovativní řešení pro viditelně mladistvější vzhled Vašich očí. Vysoká míra snášenlivosti výrobků, složení bez parfemace a přidaných barviv, oftalmologicky testovaný program pro citlivé oči a uživatele kontaktních čoček. Profesionální salonní ošetření a 3 produkty pro domácí péči s cíleným účinkem:okamžitá redukce, účinná péče, trvalá ochrana.
 
     © I-CARE 2012    www.icare.cz    www.kosmetika-salon.cz