I-CARE  
  GALERIE  
  SALONNÍ PÉČE  
  NOVINKY SOTHYS  
  AKTUALITY  
  KONTAKT  


     
Zvětšit obrázek
Zvětšit obrázek Zvětšit obrázek
Krásné Vánoce s podpisem SOTHYS

SOTHYS  Paris daruje krásu a luxus svátečním dnům s Vašimi blízkými.


Zvětšit obrázek
Limitovana salonní péče Podzim - Zima

Nová salonní péče  PODZIM - ZIMA s výtažky mandarinky a ovoce kumquat se postará o Vaši rozjasněnou, vyživenou a mladistvou pleť. Zároveň také o krásnou vůni, provázející celé salonní ošetření, které je kombinací chronobiologie a požitku z ošetření. Vyzkoušejte i produkty pro domácí použití: Gomáž a masku v rámci 1 produktu pro optimální účinnost a pohodlí Vaší pleti a také 21denní okysličující sérum. Každý den uvidíte svoji pleť krásnou a svěží.Zvětšit obrázek
Letní péče pro dokonalé opálení

Mimořádná nabídka sprchového oleje, jako dárek pro Vás v hodnotě 700 Kč. Ke sluneční  péči Celligent Tm s účinnými molekulami přírodního původu, zahalí Vaše tělo do jemně vonícího závoje, pro příjemné letní večery. 


Zvětšit obrázek
Zvětšit obrázek Zvětšit obrázek
7+1 Kosmetický produkt Sothys s dárkem

SOTHYS Paris slaví 70. výročí !

Sbírejte samolepky do věrnostní kartičky a získejte cestovní tašku a kosmetický produkt jako dárek


Zvětšit obrázek
Dárek pro Maminku
Udělejte svým maminkám k jejich svátku radost a získáte dárek v hodnotě 950 Kč. Při zakoupení dvou produktů z intenzivní péče získáte osvěžující gel na nohy, který poskytne okamžitě ledově chladivý efekt a zmírní nepohodlí a pocit těžkých nohou nejen v horkém letním období.

Zvětšit obrázek
Zvětšit obrázek
Nová sezonní péče Jaro - Léto

OKYSLIČUJÍCÍ SEZONNÍ PÉČE O PLEŤ V LIMITOVANÉ EDICI, KTERÁ JE KOMBINACÍ CHRONOBIOLOGIE A POŽITKU Z OŠETŘENÍ.

Vyzkoušejte NOVINKY: krém pro pozvolné opálení pleti a osvěžující masku na obličej a oči. Síla VITAMINŮ pro přípravu pleti na léto: zvláště vhodné pro pleti, které postrádají jas, jsou mdlé a unavené.


Zvětšit obrázek
Zvětšit obrázek Zvětšit obrázek Zvětšit obrázek
Nový hydratační program Hydra 3 Ha

Hydratační program, jehož srdcem je nyní 3násobná kyselina hyaluronová bude okamžitou hydratační lázní pro Vaši pleť.Nejnovější objevy Pokrokového výzkumu Sothys, jsou klíčem k Vaší kráse.Zvětšit obrázek
Zvětšit obrázek Zvětšit obrázek
Letní zvýhodněná nabidka péče a elegantní doplněk jako dárek
Letní zvýhodněná nabídka péče pro Vás, dodá Vaší pleti energii a hydrataci velmi potřebnou pro právě nadcházející léto. Přijďte vyzkoušet prestižní ošetření SOTHYS se Sibiřským ženšenem s prokazatelným energizujícím, vyhlazujícím a projasňujícím účinkem nebo vysoce hydratační kůru Hydradvance.
Zvýhodněná nabídka  luxusní péče je pro Vás připravena v měsíci červenci a srpnu.

A jako další je pro Vás připravena Exkluzivní letní nabídka 7+1kosmetický výrobek a dárek 
Sbírejte za koupené produkty známky do kartičky a elegantní letní taška a 8. výrobek zdarma Vás jistě potěší.

Zvětšit obrázek
Speciální tělové DUO
Tělové produkty pro dokonalou hydrataci, to je sprchový olej a výživné tělové mléko, které Vám zaručí hebkost a jemnost Vaší pokožky. Tentokráte sprchový olej jako dárek a k tomu speciální cena pleťového mléka v dvojnásobné akční velikosti..

Zvětšit obrázek
Zvětšit obrázek Zvětšit obrázek
Zeštíhlující a zpevňující program pro Vaše krásné tělo na pláži
Ploché bříško, pěkně tvarovaná stehna a zadeček, hladká, pevná pokožka bez celulitidy, to je přání jistě každé ženy. Péče na míru s novými recepturami je tu pro Vás a pro Vaše splněné přání.

Zvětšit obrázek
Zvětšit obrázek Zvětšit obrázek Zvětšit obrázek Zvětšit obrázek
Limitovaná edice líčení JARO - LÉTO

Sezonní make -up kolekce nazvaná Escale estivale Vás zavede do města a na pláž , abyste objevily nový bohémský styl, kde barvy a optimismus jsou povýšeny na základní hodnoty. Proč tedy volit mezi městem a pláží ?

Vyzkoušejte také "třešničku na dortu",  třpytivý, vyživující olej na tělo a vlasy, který zahalí  Vaši pokožku do jemného, zlatavého závoje a zároveň ji jemně provoní vanilkou a pižmem.


Zvětšit obrázek
Zvětšit obrázek Zvětšit obrázek
Něžné pohlazení pro citlivou pleť - Novinka

Poznejte blahodárnou sílu SPA termální vody Marie Henrietty, objevenou pokrokovým výzkumem Sothys v srdci belgických Ardén.  Získáte zpět rovnováhu pro Vaši pleť, posílení jejich funkcí, včetně její přirozené ochrany. Nechte se rozmazlovat ošetřením osvěžujícím a zároveň jemným, jako pohlazení a ucítíte, jak hedvábná může být Vaše pleť !


Zvětšit obrázek
Zvětšit obrázek Zvětšit obrázek Zvětšit obrázek
6 nových výrobků sluneční řady CELLIGENT
Protože pobyt na slunci není bez rizika, vyvinula značka Sothys pro zdroj mládí Vaší pleti novou řadu sluneční péče. Chrání pokožku a posiluje její přirozenou ochranu proti slunečnímu záření, které způsobuje předčasné stárnutí kůže. 6 přípravků sluneční řady s texturami, které potěší Vaše smysly, a květinovo-vanilkovou vůní Vám poskytne radost z opalování a zároveň ochranu pokožky, abyste ze slunce měli pouze potěšení a nádherné opálení po celé léto.

 
     © I-CARE 2012    www.icare.cz    www.kosmetika-salon.cz